SAKARYA SEPAŞ ELEKTRİK Fatura Ödeme

Kurum : SAKARYA ELEKTRİK ( SEPAŞ)

KVKK Aydınlatma Metni'ni Okudum, Onaylıyorum

www.faturaodemeislemleri.com sitesi olarak Sepaş fatura ödeme işlemlerinizi en rahat ve hızlı şekilde yapmanızı amaçlamaktayız. Sepaş fatura güncel borç öğrenme, fatura sorgulama ve Sepaş fatura ödeme işlemlerinizi tek bir alandan yapabilirsiniz. Sepaş fatura sorgulama ve ödeme işlemi yaparken, faturanızda “1” ile başlayan 12 haneli “Söz. Hesap No" alanında yazan numarayı girmeniz gerekmektedir. Daha sonra “Fatura Sorgula” seçeneğini seçtiğinizde, Sepaş fatura güncel borç bilginiz ve varsa geçmiş dönemlere ait fatura borçlarınız ile son ödeme tarihleri ekranda listelenecektir. Sepaş fatura ödeme işleminizi gerçekleştirirken dilerseniz tüm faturalarınızı, dilerseniz belirli döneme ait faturanızı ödeyebilirsiniz. Ayrıca, Visa ve MasterCard logolu tüm kredi kartı ile fatura ödeme işlemlerinizde 9 taksitle ödeme imkanı da sizlere sunulmaktadır. Kredi kartı ile fatura ödeme işlemleriniz 3D Secure sistemi ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede kredi kart bilgilerinizin en üst düzeye korunması sağlanmaktadır ve Sepaş fatura ödeme işlemi gerçekleştirirken sizden sitemize üye olmanız veya herhangi bir kimlik bilgisi istenmemektedir. Sepaş fatura ödeme işlemi gerçekleştirmeden önce sözleşme numarısını, faturanın kimin adına kayıtlı olduğunu ve alınacak komisyonu son kez kontrol ediniz.

 www.faturaodemeislemleri.com sitesi olarak, sadece Sepaş fatura sorgulama ve ödeme işlemlerini değil, 300’ ü aşkın kurumun da fatura sorgulama ve ödeme işlemlerini tek bir yerden yapabileceğiniz bir platform sizlere sunmaya çalışmaktayız. Türkiye’ de uzun süredir faaliyette olan firmamız, kredi kartı ile fatura ödeme işlemlerinizi daha güvenli bir alanda yapabilmeniz için hergün yeni çalışmalar yapmaktadır ve sistemimiz 256 Bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Bu sertifika, siz fatura ödeme işlemlerinizi yaparken veri iletimi sağlandığı için her veri iletimi sırasında özel bir şifre oluşturulmasını sağlamaktadır. Her bir SSL oturumu için ayrı bir şifre ve bu şifreyi açacak anahtar oluşturulmaktadır ve 256 Bit uzunluğundaki bir anahtar için, 2 üzeri 256 farklı anahtar kombinasyonu bulunmaktadır. Bu anahtar kombinasyonları bilgilerinizin ve işlemlerinizin güvenliğini üst düzeyde korunmasını sağlamaktadır.

 www.faturaodemeislemleri.com hatırlatma servisimiz ile faturanızın son ödeme tarihinin geldiğini SMS ve E-mail ile tarafınıza bildirilir ve böylece, abone olduğunuz kurum tarafından aboneliğinize herhangi bir kısıtlama gelmesini ve kısıtlamalar sonucu oluşabilecek mağduriyeti ve kısıtlama bedelini ödemeyi engellemiş olursunuz. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için üye olmanıza gerek kalmadan sadece www.faturaodemeislemleri.com adresi üzerinden faturayı bir defa ödemiş olmanız yeterlidir. Böylece fatura bilginiz sisteme kayıt edilir ve her ödeme tarihi geldiğinde size bilgilendirme SMS’ i ve E-mail’ i gönderilir. Saat 09.00-18.00 saatleri arasında 0850 480 30 30 müşteri hizmetleri numarasını arayarak gün boyunca bilgi ve destek alabilirsiniz.

Ayrıca müşteri hizmetlerini ( 0850 480 30 30 ) arayarak Sepaş fatura sorgulama ve Sepaş fatura güncel borç durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Gerekli bilgi ve destek hizmeti hızlı ve doğru bir şekilde size verilecektir.